Vizualizace dostaveného OC Chodov

OC Chodov zveřejnilo na svých stránkách vizulizace dostavěné části obchodního domu.  Z licenčních důvodů je nemůžeme zobrazit přímo zde, proto odkazujeme na galerii webové stránky obchodního centra. Vizualizace zde.

3 comments on “Vizualizace dostaveného OC Chodov

  1. V roce 2017 se z OC Chodov stane další obludárium! A to se ještě můžeme děsit co postaví na Opatově pod názvem Nový Opatov a za OC Na Jelenách.
    Těšila jsem se, že zde budeme mít OC Globus včetně Baumarktu, ale ono se zde staví další “zbytečné” kino a místo pro obchody s hadrama které budou na nic, předražené se znuděným personálem. Proč nejsou obchoďáky otevřeny od 11:00 do 1:00? Potraviny od 5:00 do 22:00? Kavárny od 9:00 do 22:00?

    • Ach jo, další zakomplexovany člověk, který si myslí že džíny s CA jsou předražené, že kino je zbytečné a jakákoli nová stavba že je obludárium. Zamyslete se nad sebou :)

  2. Zbytečné kino to nebude, co sem slyšel od známé pracující v kině Galaxie, tak Galaxie se tam bude přesouvat. Navíc na Jížním Městě jsou často stavby podmíněné požadavky, které budou mít pro veřejnost přínos i mimo nákupy… Například nová autobusová zastávka či úpravy ve stanici metra.

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>