Stavební úpravy poblíž ulice Hráského a bývalé pošty

fáze2

2 fáze dostavby únor 2015

oficiální text investora dostavby OC Chodov:

Od 4. února 2015 začnou probíhat stavební práce u budovy bývalé České pošty. Připraveni opět budou navigátoři, kteří vás nasměrují do alternativního osvětleného tunelu pro chodce. Tento tunel se stane jedinou přístupovou cestou od parkovacího domu Protěž v ulici Hráského k sídlišti U Kunratického lesa.

V průběhu stavebních úprav i kultivace okolí Centra Chodov je naším cílem respektovat vaše potřeby a komfort obyvatel přilehlých oblastí. Věnujte prosím pozornost navigacím, které vás budou informovat o aktuálních omezeních v okolí stavby. Zároveň byl u orientačního panelu městské části Prahy 11, umístěn i informační panel, na němž najdete aktuální informace o pěších trasách kolem staveniště dostavby Centra Chodov. Omlouváme se za vznik možných komplikací. V případě jakýchkoli připomínek nás kontaktujte na e-mailu infocch@unibail-rodamco.com.

zdroj: http://www.centrumchodov.cz/W/do/centre/akce-centra

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>