Starbucks

starbucksStarbucks jistě patří mezi nejúspěšnější výrobce kávy světa. Pobočky má v mnoha zemích po celém světě, nejvíce samozřejmě v USA. I na OC Chodov můžete tuto kavárnu navštívit. Na výběr máte z mnoha různých nápojů, dezertů, ale musíte počítat s tím, že jejich výrobky jsou velmi drahé. (Vzhledem k tomu, že bývají importovány až ze Spojených států.)

Ne nutně ovšem nejkvalitnější. Nechci tím kávu značky Starbucks nijak hanobit, to vůbec ne. Nevadí-li Vám utratit 100 kč za (pravda, vskutku veliký) kelímek kávy a ujíždíte si na amerických filmech, kde je tato společnost hojně prezentována, pak budete pravděpodobně nadšeni.

Průměrní lidé ale budou mít dojem, že utratili netradičně “velké” peníze za výrobek zhruba nadprůměrný, když by zrovna očekávali něco o úroveň lepší. Proto naše skóre takové.

Skóre 60/100

 

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>