5 comments on “Situace staveniště – 27.11.2016 – 20.01.2017

 1. Dobrý den,
  jak dlouho bude uzavřený vchod B do metra?
  Odpoledne ve špičce je kvůli frontam prakticky vyloučené se do jediného výtahu k autobusům směrem Na Jelenach dostat s invalidním vozíkem.
  Obsluha plošiny v Centru již druhý den nebyla k zastižení a na eskalátor nás ochranka nepustila.

  Děkuji za informaci, jak tuto situaci, která značně omezuje vozíčkáře, budete řešit.

  • Dobrý den,
   Váš podnět byl řešen na pravidelné schůzce mezi pracovní skupinou k OC Chodov a zástupcem investora počátkem prosince. Ochranka opravdu nemůže pouštět vozíčkáře na eskalátory, a to z bezpečnostních důvodů (jak jejich, tak ostatních návštěvníků). Obsluha plošiny byla o situaci informována a k této situaci by již nemělo docházet.

   • Dobrý den,
    Podle Vašeho emailu měl být východ z metra otevřený dnes, ale není. Plosina pro vozíčkáře byla a je stále odpojena, takže obsluhu něčeho, co neni jste informovat nemohli.
    Navíc dnes nefungovali ze tří dvoje automatické dvere.
    Už dva měsíce musíme jezdit autem, ačkoliv to do centra Prahy trvá podstatně dele a je to dražší, než MHD.
    Prosím o urychlene řešení celé situace, kdy podnikatel znemožňuje přístup MHD postiženým osobám.

 2. řešení je to opravdu nešťastné.Nechápu kdo to vymyslel, projít v odpoledních hodinách od zastávky autobusu pod “mostem” je o nervy. Za prvné je na zastávce velké množství lisí kterří nemají kam ustoupit když přijede byť jen jeden plný autobus, aby cestující mohli vystoupit. Míto toho se tedy musejí prodírat mezi čekajícími lidmi po úzkém chodníku do průchodo k OC. Tam je to uplně “nejlepší” obzváště ted v době kdy nakupuje obrovské množství lidí před svátky. Nejhorší je když potřebujete rychle projít na druhou stranu silnice, odkud vám jede navazující autobus…….Máme toto zapotřebí?? Opravdu není možné najít nějaké rozumější řešení než průchod OC? to nás snad má nalákat na nákupy či co?

  • Dobrý den,
   toto řešení je opravdu jediné možné. Souhlasíme s Vámi, že v období Vánoc byla situace nepříjemná. Opravdu ze ale není jiná alternativa, situace je ale dočasná.

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>