Paul

paulExkluzivní francouzská pekárna rozšířila svou aktivitu i do České republiky, její výrobky můžete ochutnat tedy také na Chodově. Paul je pekárna velmi vysoké úrovně, kde se veškeré produkty vyrábí podle tradičních receptur a to před očima zákazníků. (Toto hodnotím velice kladně, neboť je potěšení dívat se, jak se tyto výborné pochoutky vyrábí – máte na to pak ještě větší chuť!)

Nabízí různé croissanty, chleby, briošky, sendviče, cokoliv, co vás jen napadne ve spojení s pekárnou. Jejich koláče jsou naprosto impozantní a zmrzlina jejich vlastní značky zachutná všem, i kdybyste snad dosud zmrzlinu rádi neměli. Co se týče cen, Paul se nachází někde lehce nad průměrem, ale přes svoji kvalitu není zase úplně drahý, což je další výhodou. Kávu mají také dobrou a levnější než například v již recenzovaném Starbucks – v porovnání s nimi si tak za stejnou cenu zaplatíte ke kávě i zákusek.

Skóre 85/100

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>