Aktuální parkování v OC Chodov

Dne 20.dubna byly otevřeny dvě patra parkovacího domu Protěž, který procházel od prosince 2014 rekonstrukcí. Parkovací plochy budou sloužit v současné době návštěvníkům OC Chodov jako záložní parkoviště. V době stavby bude totiž částěčne omezována kapacita podzemních parkovišť OC Chodov kvůli jejich rozšiřování. Po dokončení celé rekonstrukce parkovacího domu Protěž (květen 2015) bude čst míst nabídnuta veřejnosti pro potřeby dlouhodoého pronájmu.
 Jak z Protěže do obchodního centa?

Z parkovacího domu Protěž se do Centra Chodov dostanete nejkratší cestou po ulici Hráského a Roztylská nebo po novém chodníku pro pěší a ulicí U Kunratického lesa. Pro snadnější orientaci vám bude k dispozici naše navigace.


Zárověň upozorňujeme na uzavření patra -2 v podzemním parkovišti OC Chodov. Po jeho znouotevření budou následovat další patra. O všech změnách Vás budeme informovat.

zdroj: http://www.centrumchodov.cz/W/do/centre/stavba

3 comments on “Aktuální parkování v OC Chodov

  1. V minulých letech jsem dlouhodobě parkoval v park.domě Protěž (dokonce od roku 2000). Mám zájem parkování obnovit. Na koho se mám obrátit a kde se mám zaregistrovat? Prosím o kontakt.
    S pozdravem P.P.

  2. Také bych se opět ráda vrátila k dlouhodobému parkování v garážích Protěž. Prosím o informace, případně kontakt..?

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>