O projektu

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky. Webový portál na adrese dostavba-oc-chodov.cz je přímým pokračovatelem dřívějšího webu oc-chodov.cz (dnes již nefungujícího), který byl původně určen pro zveřejňování převážně obecných informací o největším obchodním centru v České republice.

V průběhu času se však na veřejnosti stále více diskutovalo o nově probíhající přestavbě OC Chodov, která je mnohými podporována a mnohými odsuzována. Rozhodli jsme se tedy rozšířit naše pole působnosti a převážně se nadále zabývat právě tímto tématem. Pokusíme se zjišťovat stále aktuálnější informace o celém tomto procesu a náležitě Vás o něm zpravovat.

Nicméně to neznamená, že zde nenajdete důležité, praktické a užitečné rady a tipy týkající se nakupování v OC Chodov.  Níže naleznete menší rozcestník, podle kterého se můžete na webu lépe orientovat.

Zde začněte

OC Chodov – Historie, zajímavosti a obecné informace o obchodním centru.

Přestavba OC Chodov – Jak probíhá přestavba centra.

Obchody OC Chodov – Seznam dostupných obchodů.

Recenze obchodů OC Chodov – Kam se vydat nakoupit.

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>