2 comments on “Informujeme v časopise Klíč 09/2015

 1. Situace kolem stavby se nijak nezlepšuje, naopak je stále horší! Neustále je zhoršován výstup z/do metra pro občany sídliště a velmi je postupně znesnadňován přístup do Centra Chodov.
  Cesta z metra do sídliště směrem ke Slunečnici je neosvětlená, což vzhledem ke stále se zkracujícímu dennímu svitu je nejen nepříjemné, ale vzhledem bezpečnostní situaci kolem stavby i nebezpečné, zejména pro děti.
  Že investor na občany kašle je bohužel normální (minimalizuje náklady atd.). Proč se ale zastupitelstvo městské části Praha 11 o život občanů žijících v této části Prahy 11 nezajímá, resp. proč pro ně nic nedělá je nepochopitelné!
  S úctou
  Karel Brantl

  • Dobrý den,
   veškerá omezení, která se v okolí stavby objevují, jsou nezbytná pro co nejrychlejší dokončení této dostavby obchodního centra. Investor si toho je vědom, i za cenu komplikací, kterými uškodí sám sobě – omezení parkovacích ploch, znesnadnění průchodu k OC apod.

   Co se týká osvětlení, specifikujte prosím přesně, která cesta je neosvětlená. Pokud jde o mobilní přemostění vedoucí od bývalá pošty k Petrýrkově, tak zde osvětlení je.

   MČ P11 na občany nekašle. Stavba jako taková neodporuje žádným zákonům, tj. je legální, zastavit ji nelze. MČ Praha 11 si na začátku dostbavby uvědomovala, že bude potřeba s občany přilehlých domů více komunikovat a informovat o dostavbě, proto zřídila “Pracovní skupinu pro zmírnění dopadů dostavby OC Chodov”, která komunikuje jak s občany, tak s investorem a denodenně řeší situaci v místě dostavby.

   V případě jakýchkoliv dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

   S pozdravem,

   Ing Ladislav Kos ml.
   ladakos@seznam.cz
   tel.: 732 168 903

   člen PS pro zmírnění dopadů dostavby OC Chodov

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>