Dostavba Centra Chodov vstoupila do další fáze

PRAHA – Centrum Chodov vstoupilo do další fáze svého rozšíření, jejíž náplní je demolice nedalekého OC Růže. Potrvá do 15. května, kdy na místě obchodního střediska začnou plynule vyrůstat nové objekty Centra Chodov. V rámci dostavby Centra Chodov již byla po necelém roce od zahájení výstavby v polovině ledna otevřena dvoupatrová administrativní budova, která vedle zázemí pro kanceláře firem rozšiřuje nabídku centra v oblasti finančních služeb a občerstvení.

Portfolio Centra Chodov díky ní bylo doplněno o pobočky bank a finančních institucí jako Air Bank, Česká spořitelna, Allianz a Komerční banka, z jejichž služeb již nyní zákazníci mohou benefitovat. Nová administrativní budova předznamenává, jak dostavba Centra Chodov rozšíří nabídku nejen služeb, ale i stravovacích možností v této městské části.

Dostavba Centra Chodov patří k dlouhodobým plánům developera a investora Unibail-Rodamco. Jeho cílem je vytvořit jedinečný prostor poskytující návštěvníkům Centra Chodov výjimečný nákupní zážitek, ať už díky nabídce unikátních značek nebo prémiových služeb či volnočasových aktivit. Developer klade velký důraz i na šetrný přístup k okolí centra, za jejímž účelem volí esteticky hodnotnou a přitom ekologicky šetrnou architekturu.

URL| http://www.buildingnews.cz/developersk…tra-chodov-vstoupila-do-dalsi-faze.html

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>