Dárky

Bibelot- Nabízí psací potřeby pro náročné zákazníky. Značky
Parker, Mont Blanc, Lamy, Rotring a další
Billabong- Obchod nabízející módu pro mladé, obuv a módní doplňky. Naleznete zde značky Billabong, Von Zipper, Element, Kustom.
Billiard centrum moderních her a sportů- Široký sortiment kulečníkového zboží, stolní fotbal, petangue, draci, frisbee, šipky, šachy, společenské hry atd.
Den jak sen- Zážitková agentura, která zprostředkuje pro vás či vaše blízké den strávený velmi netradiční formou
Gratulant- Inspirace všemožnými drobnými dárky k různým příležitostem. Dále školní potřeby a aktovky.
Home&Cook- Prodejce kuchyňských potřeb, Rowenta, Tefal, Lagostina a další
Home art- Široký výběr doplňků domácnosti, dárky, dekorační předměty
Horoskop- Obchod nabízející dárkové předměty, ochucené medy, svíčky, medovinu, bylinné přípravky doktora Popova atd. Možnost dárkového balení.
Inter Decor- V této prodejně naleznete široký sortiment dárků, drobného nábytku a dekorací.
Kytary- Obchod s hudebními nástroji. Kytary, baskytary, bicí, klávesy, zvuková a světelná technika, noty atd. Nejlepší ceny na trhu.
Living Art- Doplňky domácnosti
Luis- Kuchyňské doplňky a doplňky domácností. Ze značek například ASA SELECTION, BRABANTIA, BY INSPIRE, CILIO, KYOCERA, ÜCHENPROFI, LEGNOART, ROBEX
Neroli Decor Merlin- Různorodý sortiment dárků pro všelijaké příležitosti. Dále nabízí čaje a příslušenství, dárková vína a destiláty v originálním balení.
Čaj&Káva- Prodejna zabývající se distribucí  sypaných čajů a zrnkové kávy. Dále zde dostanete ke koupi čajové a kávové příslušenství a dárková balení.
Scan Quilt- Nabídka bytového textilu

Sparkys- Dárky pro celou rodinu, zejména pro její nejmenší příslušníky. Koupíte zde jak plyšové hračky, tak společenské hry či hry na Gameboye.
Tchibo- Obchod, kde zakoupíte nejen kávu a příslušenství , ale i různé sezónní zboží od textilu až po elektroniku značky TCM.
Victory-Prodej nožů a dalšího sortimentu. Nože, meče, nůžky a dárkové přeměty.
Víno&spol.- Dovoz a prodej domácích i zahraničních vín a doplňků
WS International- Zboží pro domácnost, volný čas a životní styl

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>