CK Fischer

logo_fischerCestovní kancelář Fischer se zabývá především zprostředkováním leteckých dovolených u moře. Pokud jste někdy plánovali nebo byli s rodinou u moře, určitě jste již narazili na nabídky právě CK Fischer. Mimo jiné Fischer nabízí různé exotické zájezdy, zimní pobyty nebo takzvané “eurovíkendy”.

V portfoliu CK Fischer lze nalézt přes 600 partnerských hotelů, ze kterých lze vybírat. Své si najde pravděpodobně každý – cenové hladiny se různí od levných po luxusní. Tradičně Fischer prodává nejvíce zájezdů do Egypta, Turecka či Řecka. Tyto destinace jsou u českých turistů stále velice oblíbené.

Co se týče samotných služeb CK Fischer, můžeme s klidným svědomím poznamenat, že se o své klienty profesionálně stará a její zaměstnanci jsou neustále nápomocní v případě jakýchkoliv problémů. Doporučujeme.

Skóre 80/100

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>