Burger King

burgerkingVšichni známe McDonald a KFC, ale najdou se i tací, kteří ještě neslyšeli o fast foodu Burger King. Burger King je jeden z nejznámějších světových fast food řetězců, konkrétně řečeno hamburgrárna. Aktivně funguje přes 50 let, pochází přirozeně z americké Floridy. Poprvé se objevila v České republice roku 2008 na Zličíně, k dnešnímu datu má asi 14 poboček po ČR.

Najdete ji samozřejmě i na OC Chodov. Hlavní předností Burger Kingu je, že maso grilují na otevřeném ohni. Jakmile si burger (nejznámější je asi Whopper) zakoupíte, sami poznáte, že je to opravdu cítit. Vzhledem k tomu, že grilované mám opravdu rád, dávám Burger Kingu vysoké hodnocení – věřím, že i Vy si na něm pochutnáte. K další z výhod nesporně patří i to, že si můžete do burgeru dát v podstatě cokoliv chcete za menší příplatek. (Více slaniny, okurek, atd)

Skóre 75/100

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>